BRAVO EXTREME

Atrakcyjny design i znakomite parametry

Komputery ADAX BRAVO EXTREME oferują bardzo wysoką wydajność i komfort użytkowania, z którego usatysfakcjonowani będą nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Zbudowane w oparciu o starannie wyselekcjonowane markowe komponenty, zaawansowane procesory najnowszej generacji, wysokowydajne płyty główne i karty graficzne nVidia GTX. Komputery ADAX BRAVO EXTREME zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania, poddawane są wielogodzinnym testom w czasie procesu produkcji a dodatkowo zawierają w standardzie unikalny na rynku pakiet bezpiecznego i szybkiego serwisowania w miejscu użytkowania sprzętu z gwarantowanym czasem ew. naprawy.

 • Komputery ADAX z Microsoft Office

  Komputery ADAX z zainstalowanym fabrycznie systemem operacyjnym są umożliwiają czasowe, próbne korzystanie z MS Office w czasie 30 dni. Jest to całkowicie bezpłatne zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i instytucjonalnych.

 • Rozbuduj swojego ADAXa w dowolnym momencie

  Dostęp do wnętrza komputerów ADAX nie jest blokowany. Obudowy ADAX-ów nie są zabezpieczane plombą ani w jakikolwiek inny sposób.
  Użytkownik komputera ADAX może więc swój komputer dowolnie rozbudowywać, na przykład poprzez dołożenie dodatkowego dysku twardego, powiększenie rozmiaru pamięci RAM, zainstalowanie dodatkowej karty graficznej, itp.
  Rozbudowa komputera ADAX nie ma wpływu na gwarancję ADAX

 • Postaw na jakość i niezawodność komputerów ADAX

  Wyróżnikiem komputerów ADAX jest ich wysoka jakość udokumentowana licznymi certyfikatami.
  Proces projektowania i produkcji jest realizowany zgodnie z normami ISO 9001:2000 oraz 14001:2004. Komputery ADAX są bezpieczne dla użytkownika (spełnienie wymogów CE) oraz dla środowiska (RoHS). Komputery ADAX są ciche (potwierdzone wynikami testów głośności w autoryzowanych centrach diagnostycznych) oraz energooszczędne (poszczególne konfiguracje są zgodne z wymogami EnergyStar).